Dolmuş Saatleri

Turgutreis Bodrum dolmuş saatleri

2020 güncel turgutreis bodrum dolmuş saatlerine websitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. turgutreis bodrum dolmuş saatleri nelerdir?  Yolcular için şehir sınırları içerisinde turgutreis bodrum dolmuşu iyi bir ulaşım yolu oluşturmaktadır. turgutreis bodrum dolmuş hattının sık aralıklı olacak şekilde belirlenmesi sebebiyle yolculuk yapacağınız ilçelere hızlı şekilde seyahat etme imkanınına sahip olabilirsiniz.

konya beyşehir otobüs saatleri

Türkiye’nin büyük nüfusa sahip illerinden olan Muğlaya turistik amaçlı ulaşım seferleri düzenlenmektedir. Bodrum’un gözde beldelerinden Turgutreis’e ulaşım konusunda alternatifler yaratmak için turgutreis bodrum dolmuşu devreye alınmıştır. Özellikle tatilcilerin turgutreis‘e ulaşması için turgutreis bodrum dolmuş saatlerinin sayısını arttırma yolunda çalışmalar yapılmaktadır. Merkeze uzak konumda bulunan turgutreis’e ulaşım turgutreis bodrum dolmuşları sayesinde yapılmaktadır. Muğl’da yaşayan vatandaşların duraklarda ve yollarda turgutreis bodrum dolmuş saatlerini uzun süreler bekleme yapmaması için fazla sayıda olacak şekilde düzenlenmiştir. Bu sebeple kişiler duraklarda çok uzun süreler beklememekte, turgutreis bodrum gibi birbirine epey uzakta olan ilçelere ulaşması gereken yolcular hızlı bir şekilde istedikleri yerlere ulaşabilir duruma gelmiştir. Sitemiz üzerinde bulunan bilgiler güncellenebilir durumdadır. Güncel ve doğru bilgi için ilgili dolmuş hattının iletişim numarasıyla irtibata geçebilirsiniz.Gümüşlük dolmuş durağı telefon : 02523943253 turgutreis bodrum dolmuş saatleri ve turgutreis bodrum dolmuş güzergahları aşağıda belirtilmiştir;

turgutreis bodrum dolmuş hatları

Turgutreis – türkbükü – mumcular – bodrum

Turgutreis bodrum dolmuş saatleri

Turgutreis bodrum dolmuş fiyatları

turgutreis bodrum dolmuş ücretleri yapılan zamların sonrasında güncellenmiştir. Gidilecek yol bilgisine göre ücretler farklılık gösterebilmektedir ; Öğrenci ücreti 12,00 TL, tek seferlik bilet 18,00 TL.

Bağlı Kategori : Dolmuş Saatleri

Son güncellenme tarihi: 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı