Minibüs Saatleri

Silifke Koop Hareket Saatleri

Silifke Koop Hareket Saatleri

Mersin ve Silifke güzergahında hizmet veren Silifke Koop firması sayesinde hızlı bir yolculuk yapılması mümkündür. Bir kentin kalitesi ve yaşanabilirliği ölçülürken şüphesiz toplu taşıma hizmetleri en önemli yeri almaktadır. İnsanların iş yerlerine, okullarına rahat bir şekilde gitmeleri, sosyal yaşamlarında ulaşım konusunda herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamaları oldukça önem arz eden bir durumdur. Bu noktadan baktığımızda Mersin de dahil olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde kaliteli toplu taşıma hizmetinin verilebildiğini söylememiz mümkündür. Dolayısıyla bu durumları gözeten dolmuş hatları sahipleri de silifke koop hareket saatleri için bir çok iyileştirme işlemleri yapmaya devam etmektedir

Kişilerden gelen talepleri dikkate alan kooperatifler her zaman daha çok tutulmakta ve tercih edilmektedir. Bu sebeple Silifke dolmuş kooperatifi de kullanıcılarının memnuniyetini üst düzeyde tutarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. En çok merak edilen konuların başında gelen silifke koop hareket saatleri ise bir çok ihtiyaca düzgün bir yanıt verecek şekilde düzenlenmiştir. Özellikle sınav dönemlerinde kapasitenin üstünde gelen istekler için ek seferler oluşturma yoluna gidilmektedir.

Minibüsler ve dolmuşlar sayesinde çok sayıda vatandaş şehir içi ulaşımlarda kesintisiz olarak yolculuk yapabilmektedir. Özellikle Silifke halkının refahını yükselten en büyük etkenlerden birisi de bu olmaktadır. Öneri,istek ve şikayetlere göre biçimlenen silifke koop hareket saatleri, hafta arası ve hafta sonları farklı zamanlarda çalışmaktadır. Şu anda bulunduğunuz günü dikkate alarak yola çıkabilirsiniz.

silifke koop hareket saatleri

Mersin’e ait diğer ulaşım saatlerine aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz;

Mersin 77 otobüs saatleri
Mersin 36 otobüs saatleri
Mersin 15 otobüs saatleri
Mersin 30 otobüs saatleri

Son güncellenme tarihi: 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı