Nasıl Gidilir?

Oylat Kaplıcalarına Nasıl Gidilir

Bursa İnegöl’e çok yakın mesafade bulunan oylat kaplıcalarına ulaşım bir çok alternatif araçla yapılabilmektedir. Siz de oylat kaplıcalarına nasıl gidilir ? diye aramalar yapıyorsanız bu sayfa üzerinden güncel bilgilere ulaşım sağlayabilir durumda olacaksınız.

Bursa dışında İstanbul,Ankara ya da farklı bir ilden gelmek istiyorsanız tabi ki öncelikle şehirler arası otobüslerle Bursa İnegöl’e ulaşmanız gerekmektedir. İnegöl’e ulaştıktan sonra ilk aklınıza gelen sorular inegöl terminalden oylata nasıl gidilir? bursa inegöl oylat otobüs saatleri nelerdir?  olacaktır.Bu sorulara yanıt bulmak için Oylat minibüs koop firması tarafından İnegöl’den Oylat’a yapılan minibüs seferlerinden faydalanabilirsiniz.

Oldukça tarihi bir geçmişi olan Oylat Kaplıcası, Bursa’nın İnegöl ilçesine mesafe olarak yakınında bulunmaktadır. Bu kaplıcaların suyunda bulunan faydalar sayesinde en kötü hastalıklara yakalanmış kişilerin bile iyileşebileceğine inanılmaktadır. Harika bir doğal ortamın içerisinde bulunan Oylat Kaplıcası, sadece şifa sağlayan suyu ile değil mis gibi orman havası ve yürüme parkurlarıyla da dingin ve sakin bir tatil geçirmenizi garanti ediyor. Hamam kültürünün hala sürdüğü Oylat kaplıcalarının 40 dereceyi bulan olan su sıcaklığının özellikle ağrılı geçirilen sinir hastalıklar için oldukça  etki sağladığı bilinmektedir. Kaplıcaya 1 saat kadar masafeye sahip olan Oylat Şelalesi ve Oylat Mağarası da görülmeye değer doğal güzellikler arasındadır. oylat kaplıcalarına nasıl gidilir sorusuna web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabileceksiniz

İnegöl Terminalden Oylata Nasıl Gidilir?

İnegöl terminaline gelen kişilerin aklına gelen ilk düşünce oylata nasıl gidilir olmaktadır. Aşağıdaki tablodan minibüs saatlerine ulaşabilirsiniz. Ulaşım saatlerini teyit etmek için mutlaka oylat minibüs telefon hattı ile iletişime geçiniz.
Oylat Minibüs Tel : 0 224 715 08 35

İnegöl Kalkış

Belediye : 07:00
Servis Arabası : 09:30
Servis Arabası : 10:30
Servis Arabası : 11.30
Servis Arabası : 12:30
Servis Arabası : 13:30
Servis Arabası : 14:30
Servis Arabası : 16:30
Servis Arabası : 18:00
Belediye :19:00

Oylat Kalkış

Belediye : 08:00
Servis Arabası : 10:30
Servis Arabası : 12:30
Servis Arabası : 14:30
Servis Arabası : 16:00
Servis Arabası : 17:30
Servis Arabası : 19:00
Servis Arabası : 20:00
Servis Arabası : 21:00
Belediye : 22:00

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı