Kategoriler
Vapur Saatleri

Mersin Gazimağusa Kıbrıs Feribot Saatleri

Mersin Gazimağusa Kıbrıs feribot saatleri

Feribot veya arabalı vapur sistemleri araçların taşınmasında kullanılan vapurların genel adıdır. Genellikle şehir içi yolcu taşımasında kullanılır. İstanbul ve İzmir şehir içi ulaşımda, Marmara Denizi’nde ve Akdeniz’de şehir hatları vapurları oldukça sık olarak kullanılmaktadır, arabalı vapurlar, hızlı feribotlar, deniz otobüsleri bu tür araçlara iyi bir örnektir. Kişiler internet siteleri üzerinden feribot saatleri ve feribot seferlerine bakarak seyahatlerini planlamaktadır. İnternet ortamında Mersin Gazimağusa Kıbrıs feribot saatlerine ulaşmak oldukça kolay hale gelmiştir. Günümüzde feribot taşıtları sayesinde insanlar genel olarak iki yaka arasında pratik bir şekilde ulaşım sağlamaktadırlar.

Mersin ile Gazimağusa arasında da feribot ulaşımları birçok kişi için iyi bir alternatif olmaktadır. Mersin feribot ve Gazimağusa feribot taşıtları sayesinde vatandaşlarımız hem araçlarını güvenli bir biçimde taşıyabilir hem de güvenli ve pratik bir şekilde yolculuk yapabilir.debilir. Mersin feribot ve Gazimağusa feribot sayesinde ulaşımlar eskiye oranla çok daha kolay bir hale gelmektedir. Öncelikle mersin gazimağusa kıbrıs feribot saatleri bilgilerine bakarak insanlar ulaşımlarını basit yoldan sağlamaktadır.

Deniz ulaşımı sağlamak için binmek istediğiniz arabalı vapur ya da arabasız vapur araçlarını tercih edip limana gidebilir, Gazimağusa feribot iskelesinde ya da Mersin feribot iskelesinde inerek gitmek istediğiniz yerlere basit bir biçimde ulaşabilirsiniz. Mersin veya Gazimağusa’ya yapacağınız feribot yolculuğu için gidiş tarihiniz belirlendikten sonra indirimli biletleri ve mersin gazimağusa kıbrıs feribot saatlerini araştırmanız uygun olacaktır. Özellikle feribot  ve arabalı vapur sistemine ve limanına sahip şehirler günümüzde feribot  ve arabalı vapur sayısını arttırmaya çalışmakta ve insanları feribot kullanımına yönlendirmeye çalışmaktadır. Feribot iskeleleri modernleştirilmekte ve kullanılan feribot vapurlarının konforlu olmasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm feribotlarda vatandaşları bilgilendirme amacıyla feribot seferleri ve feribot saatleri afişleri bulundurulmaktadır.

Günümüzde araç sayısının hızla artması ve şehir içi trafiğinin ciddi anlamda zaman problemi yarattığı göz önüne alındığında mersin gazimağusa kıbrıs feribot saatleri araştırılarak feribot ile ulaşım sağlamak zaman ve yakıt tasarrufunu beraberinde getirmektedir. Belirteceğimiz ulaşım saatlerinde hava koşulları, planlı çalışma gibi durumlarda değişiklik yaşanabilmektedir. Mersin feribot ücretleri ve Gazimağusa Feribot ücretleri güncel durumda değişkenlik gösterebilmektedir.

MERSİN’DEN GAZİMAĞUSA’YA    Harekat Saati Varış Günü Varış Saati
Pazartesi 20.00 Salı 08.00
Çarşamba 20.00 Perşembe 08.00
Cuma 20.00 Cumartesi 08.00
GAZİMAĞUSA’DAN MERSİN’E
Salı 20.00 Çarşamba 08.00
Perşembe 17.00 Cuma 05.00
Pazar 20.00 Pazartesi 08.00
MERSİN-GAZİMAĞUSA FERİBOT SEFERLERİ
Adresi: İstiklal Cad. Verem Şavaş Der. Binası  No:15 Kat:4 Akdeniz / MERSİN
BİLET SATIŞ     Adresi:   Mersin Limanı Yolcu Salonu 2. Kat  Tel: (0324) 233 22 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uyarı: Son dönemde yaşanan olumsuzluklar nedeniyle hareket saatlerinde değişiklik görülebilmektedir. Sitemiz güncelleme yapmaktadır, ancak hatalı olduğunu düşündüğünüz hareket saati varsa lütfen yorum bölümünde bildirim yapınız. En kısa sürede ilgili hareket saati düzenlenecektir.