Minibüs Saatleri

İzmit Adapazarı Minibüs Saatleri

İzmit ile Adapazarı’nın arasında gerçekleşen toplu taşımaların bir çoğu minibüsler ile yapılabilmektedir. Özellikle Adapazarı ilçesinde yaşayan fakat İzmit’e iş amacıyla yolculuk yapan kişilerin en sık tercih ettiği hatlardan bir tanesidir.

marmaris selimiye dolmuş saatleri

Bu yüzden en sık araştırılan konulardan biri de izmit adapazarı minibüs saatleri olmaktadır.  Ayrıca İzmit adapazarı dolmuş saatleri ve izmit adapazarı otobüs saatleri de sık olarak sorgulanmaktadır. Sizler için bu saat bilgilerini araştırarak en kolay ve sade haliyle görüntülemenizi amaçlamaktayız.

Türkiye’nin en gelişmiş sanayi bölgesi olan Kocaeli şehri ile nüfus sayısı gün geçtikçe artış gösteren Adapazarı ilçesi için büyük öneme sahip olan izmit adapazarı minibüs saatleri bilgileri 2020 senesinde güncellenmiştir. İnternet ortamı üzerinde yer alan saat bilgileri bu sebeple eski kalabilmekte ve yolcuların mağduriyet yaşamasına yol açabilmektedir.

Sakarya Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerde bu hattı sık sık tercih ediyor. Çünkü bu minibüs hattının durakları arasında Kampüs bölgesi de yer almaktadır. Özellikle sınav dönemlerinde öğrencilere kolaylık olması açısında bir çok ek sefer gerçekleştirilme durumu da yaşanabilmektedir. Bizler de hem Derince’den hem de İzmit’ten Adapazarı yönüne yolculuğa çıkacak olan kişilerin doğru bilgilendirmelerle hızlı bir seyahat yapabilmeleri için yenilenmiş olan izmit adapazarı minibüs saatleri verilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Kocaeli Sakarya Mor Otobüs Saatleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Özel Halk Otobüsleri yeşil ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Halk Otobüsleri mor renkte, saat başlarında karşılıklı olarak sefer yapacak. Otobüsler İzmit Otogar’dan sabah 07.30 ve 08.30 saatleri dışında, gün boyunca saat başlarında kalkacak. Otobüsler Sakarya Korucuk Bölgesi’nden (Karaman Yeni Kent Hastanesi) gün boyunca saat başlarında kalkış yapacak. Sakarya’dan sabah saat 06.00’da başlayan seferler akşam saat 19.00’da son bulacak. Kocaeli’nde ise saat 07.30’da başlayan seferler, akşam saat 21.00’deki son otobüs seferiyle sona erecek.

İzmit Adapazarı Minibüs Saatleri

İzmit Adapazarı minibüs fiyatları

2020 yılına girdiğimiz bu zamanlarda bir çok ulaşım türüne ait fiyatlarda zamlar gelmiştir. İzmit adapazarı minibüs fiyatları da bu artışlardan etkilenebilmektedir. Güncel durumda fiyat bilgileri değişebileceği için izmit adapazarı minibüs iletişim numarasını aramanızı tavsiye ederiz: 0530 224 04 41

Son güncellenme tarihi: 

Etiketler

Bir Yorum

  1. Corana virüs nedeniyle adapazar izmit arası seferlerimiz geçici olarak durdurulmuştur evde kal türkiyem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı