Kategoriler
Vapur Saatleri

Eskihisar Topçular Feribot Saatleri ve Ücreti 2020

Yalova ile Kocaeli arasında deniz yolculuğu yapmanız gerekiyorsa Eskihisar Topçular feribotlarını kullanmanız en mantıklı seçim olacaktır. Kendi araçları ile yola çıkan kişiler uzun mesafeler kat etmeden kestirme yollardan gitmek için araştırmalar yapmaktadır.

Özellikle Akdeniz,İç Anadolu ya da Ege bölgesinden Kocaeli Gebze yönüne gitmesi gereken kişiler için feribot ulaşımını kullanmak çok büyük avantajlar sağlıyor. Yalova’ya gelen kişiler hem benzin masraflarını azaltmak hem de zaman kazanmak amacıyla eskihisar topçular feribot saatleri 2020 detaylarına bakarak deniz ulaşımını tercih etmektedirler.

Yeni seneyle birlikte bir çok toplu taşıma türünde saat güncellemeleri yapılmıştır. Bu yazımızda da saatleri inceleyeceğiz.Türkiye’de özellikle körfeze sahip olan şehirlerde yaygın olarak kullanılan bir ulaşım türü olan feribotlarla, araçlı ya da araçsız olarak iki yaka arasında seyahat etme imkanı bulunmaktadır. Bu durumda ise eskihisar topçular feribot saatleri 2020 versiyonu pratik bir seyahat gerçekleştirebilmek için önemli bir hale gelmektedir.

Otoban aracılığı ile Yalova’ya ulaşan kişiler yorulmadan ve fazla para harcamadan istikametinde devam etmek istediğinde akla ilk gelen şey eskihisar topçular feribotları olmaktadır. Özellikle bayramlarda ve özel günlerde oldukça yoğun olan iskelelerde uzun süre beklemek istemeyen yolcular ise eskihisar topçular feribot saatleri 2020 verilerini görüntülüyor ve buna göre sıraya giriyor. Ancak internet ortamı üzerinde genelde 2019 senesine ait olan ulaşım saatleri yer almaktadır. Bu sebeple doğrulanmış sağlam kaynaklardan edindiğimiz bilgileri sizlere sunuyoruz.

Eskihisar topçular feribot saatleri ve fiyatı 2020

Öğrenilmek istenen bir diğer konu ise feribot ücretleri olmaktadır. Günümüz şartlarına bağlı olarak bir çok hizmette fiyat güncellemeleri yapılmaktadır. Eskihisar topçular feribot ücreti 2020 ve eskihisar topçular feribot saatleri ve fiyatları 2020 detaylarını sürekli görme ihtiyacınız oluyorsa web sitemizi tarayıcınızda bulunan favoriler kısmına eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede bilgi karışıklığı yaşamadan istediğiniz sonucu hızlıca elde edebilirsiniz. Güncel fiyatlar şu şekildedir;

Eskihisar Topçular Feribot Araç Sınıfları Eskihisar Topçular Feribot Gidiş/Gişe HGS Ücreti Eskihisar Topçular Feribot Gidiş/Dönüş Ücreti
Otomobil, Minivan, Jeep Fiyatları 85TL 160TL
Minibüs, Midibüs, Kamyonet Fiyatları 105TL 200TL
Kamyon, Otobüs Fiyatları 155TL 300TL
Dorseli Çekici Ücretleri 220TL 430TL
Motosiklet Ücretlendirmeleri 30TL 50TL

Hafta içi ve hafta sonu aynı tarifeler kullanılmaktadır. Bayramlarda ve tatil dönemlerinde saatlerde artış ya da azalma durumları gerçekleşebilir. Saat bilgileri ise şu şekildedir; 24 saat boyunca her saat başı sefer düzenlenmektedir. Her sefer 45 dakika sürmektedir.

“Eskihisar Topçular Feribot Saatleri ve Ücreti 2020” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir