Kategoriler
Nasıl Gidilir?

Cnr Expo Nasıl Gidilir?

Cnr Expo Nasıl Gidilir?

Cnr Expo fuar alanına gitmek isteyen kişiler metrobüs,otobüs,tramvay ve metro araçlarıyla seyahat edebilmektedir. İstanbul’da bulunan bu fuar alanı bir çok kapsamlı organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. İnsanların sosyalleşme ihtiyacına büyük oranda çare olan Cnr Expo ile çeşitli fuarlara katılım sağlayabilir ve etkinlikler sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle hafta sonu ziyaretçi akınına uğrayan bu mekana ulaşım alternatiflerinin arttırılabilmesi için ilgili kurumlar tarafından projeler hayata geçirilmektedir. Bu yazımızda da cnr expo nasıl gidilir sorunuza yanıt bulmaya çalışıyoruz. En yoğun dönemlerini kitap fuarı zamanlarında yaşayan bu komplekse gitmek bir çok açıdan oldukça kolaylaştırılmıştır.

cnr expo nasil gidilir
cnr expo nasil gidilir

Fuarcılık sektörünün büyümesinde çok önemli bir role sahip olan Cnr Expo,Türkiye’nin en aktif ve ulaşımı basit olan bir fuar alanı olmaktadır. Her sene düzenlenen ve dünya standartlarına sahip olan 50 fuara hizmet veren yerleşim alanına sahip olmaktadır. Burayı yıllık olarak ortalama 20.000 katılımcı kullanmakta ve yaklaşık olarak 6 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapılmaktadır. Bu sayede turizm sektörüne 1.5 milyar dolara varan bir katkı sağlanmaktadır. Dolayısıyla en basit şekilde cnrp expo nasıl gidilir sorusunun yanıtını almakta çok büyük önem arz etmektedir.

Beylikdüzü,Bakırköy,Üsküdar ve diğer ilçelerden buraya gidebilmeniz amacıyla seçenekleri başlıklar halinde bilgilerinize sunuyoruz. Size uygun olan ulaşım aracını seçerek fazla aktarma yapmadan seyahat etmeniz mümkün olacaktır. Kendi araçlarınızla gitmeniz hem ekonomik yönden hem de zaman açısından olumsuz durumlar yaratmaktadır. Toplu taşımayı tercih etmeniz her zaman sizin faydanıza olacaktır. Fuar alanına gitmeniz gerekiyorsa ve cnr expo nasıl gidilir araştırmasına girdiyseniz şu anda doğru web sitesindesiniz. Okunaklı ve yalın bir ifadeyle sizlere ulaşım detaylarını iletmek istiyoruz.

cnr expo kitap fuarı nasıl gidilir

Belirteceğimiz cnr expo kitap fuarı nasıl gidilir konusu farklı şartlara bağlı olarak değişebilir. Bu durumu da göz önüne alarak yolculuğa başlamanızı tavsiye ediyoruz.

cnr expo nasıl gidilir metrobüs

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına gidip, Havalimanı Metro bağlantısını kullandıktan sonra “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” ismine sahip olan istasyoda inip Cnr expo nasıl gidilir metrobüs sorusuna yanıt bulabilirsiniz

cnr expo nasıl gidilir metro

Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inerek Cnr expo nasıl gidilir metro ile sorusuna yanıt bulabilirsiniz

cnr expo nasıl gidilir iett

İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” durağında inip Cnr expo nasıl gidilir iett ile sorusuna cevap alabilirsiniz.

cnr expo nasıl gidilir marmaray

Anadolu yakasından Marmaray – Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanmanız gerekmektedir. Daha sonra “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inerek Cnr expo nasıl gidilir marmaray bilgisini öğrenebilirsiniz.

cnr expo nasıl gidilir tramvay

Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile kolaylıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya tramvayla gelebilirsiniz.

cnr expo nasıl gidilir ido

Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Bakırköy iskelesine ulaşıp kolaylıkla CNR EXPO’ya gelebilirsiniz. Bu sayede cnr expo nasıl gidilir ido sorunuz yanıt bulmuş olacaktır.

Son güncellenme tarihi: 21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir