Otobüs Saatleri

Ç1 saatleri

Ç1 saatleri

Çanakalle’de bulunan Esenler ve Terzioğlu Kampüsü güzergahında ulaşım gerçekleştirmek isteyen kişiler Ç-1 numaralı otobüs hatlarını tercih etmektedir. Kış dönemi ve tatil dönemlerinde farklı sefer saatleriyle hizmet veren bu otobüs hattını kullanan kişiler genel olarak öğrencilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla ç1 saatleri detaylarını görebilmek ve yola o şekilde çıkabilmek büyük bir önem kazanmış durumdadır.

Kent içerisinde dolaşımı sağlayan otobüs hatları genel olarak Ç koduyla başlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar saatlere ulaşmaya çalışırken daha kolay bir şekilde arama yapabiliyor. Diğer yerel yönetimlere örnek olabilecek bir ulaşım ağına sahip olan Çanakkale belediyesi yeni hatlar ve güzergahlar belirlemeye devam etmektedir. Ç1 talebasına sahip araçlarda bu durumdan nasibini almıştır. Yolcular ç1 saatlerini öğrenebilmek için yoğun bir çaba sarf etmektedir. O sebeple yazılarımızda en güncel çanakkale otobüs saatlerini paylaşmaya devam ediyoruz.

127 otobüs saatleri adana 2020

İskele ve Atatürk Caddesi duraklarından da geçen bu belediye otobüsleri sayesinde pratik ve konforlu bir biçimde yolculuk yapmanız mümkün hale gelmiştir. Çanakkale’ye ait diğer ilçe,mahalle ve beldeler için çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürmektedir. İnternet siteleri arasında bu bilgiler genelde pdf uzantısıyla sunulmaktadır. Bu da mobil veriden giriş yapan vatandaşlar için internet paketinin azalmasına sebebiyet verebiliyor. Ayrıca pdf formatını desteklemeyen cihazlarda saatleri görme imkanı olmamaktadır. Bu nedenle ç1 saatleri verilerini en basit görüntüleme yöntemleriyle sizlerin görüşüne sunuyoruz.

ç1 saatleri
ç1 saatleri

Son güncellenme tarihi: 20

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı