Bursa Karacabey Otobüs Saatleri

Bursa Karacabey Otobüs Saatleri

Türkiye’nin gün geçtikçe gelişme gösteren Bursa kentinde bir çok noktaya Burulaş aracılığıyla yolculuk gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bursa’nın önemli merkezi ilçelerinden biri olan Karacabey’e gitmek için ise 901 numaralı otobüsün kullanılması gerekmektedir. Terminalden sık aralıklarla kalkış yapan belediye otobüslerine binerek Uludağ Üniversitesine ya da şehir merkezine ulaşmanız oldukça kolay bir hale gelmektedir. Bu nedenle bursa karacabey otobüs saatleri, toplu taşıma sistemini kullanan vatandaşlarımız için büyük bir önem arz etmektedir.

Halkın önceliklerine önem veren Bursa belediyesinin yapmış olduğu yatırımlar sayesinde kente bir çok yeni araç ve duraklar kazandırılmıştır. Bu sayede sefer hareket saatlerinde artışların olması ve yığılmaların önüne geçilebilmesi hedeflenmiştir. Karacabey’de ikamet eden kişiler tarafından bu gelişmeler oldukça olumlu karşılanmaktadır. 2020 senesine girildikten sonra ilk olarak bursa karacabey otobüs saatleri konusunda çalışmalar yapılmış ve yakın zamanda da tamamlanmıştır. Büyük mahallelerden olan Mustafakemalpaşa,Batı garajı ve Kemalpaşa taraflarına çok sayıda otobüs hizmet vermeye devam etmektedir.

BURADA:  111 (DSİ TOKİ - ESKİ VİLAYET) Otobüs Saatleri Adana 2020

Karacabey’de yaşayan üniversite öğrencilerinin kampüse taşınabilmesi için de 901 numaralı belediye otobüsleri kullanılmaktadır. Özellikle sınav dönemlerinde insanların geç kalmaması ve rahat bir şekilde derslerine yetişebilmesi amacıyla otobüs saatleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Ulaşıma çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız Burulaş araçlarını tercih etmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Bu yazımızda hem bursa karacabey otobüs saatlerini hem de fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Tablo halinde sizlere sunduğumuz verilere göre yola çıkabilir ve duraklarda zaman kaybetmeden gideceğiniz hedefe varabilirsiniz.

bursa karacabey otobüs saatleri

bursa karacabey otobüs saatleri

Bursa Karacabey Otobüs Fiyatları

2020 senesinde güncelleme yapılan bursa karacabey otobüs fiyatları aşağıdaki gibi belirlenmiştir;

Bir Biniş : Tam ücreti 11 TL,İndirimli ücret 9.35 TL,Öğrenci 7 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı