Kategoriler
Nasıl Gidilir?

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Nasıl Gidilir

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Nasıl Gidilir

Türkiye’nin en büyük gösteri merkezi ünvanını taşıyan Avrasya Gösteri ve Sanat merkezi bir çok tiyatro,konser ve fuara ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça geniş bir kesime hitap etmesi sebebiyle avrasya gösteri ve sanat merkezi nasıl gidilir konusunda iyi bir yanıt bulmak isteyen yetkililer ulaşım konusunda bir çok yenilik yapmaktadır. Metrobüs hatları,dolmuş hatları ve otobüs hatları ile İstanbul’un bir çok noktasından buraya ulaşmanız sizler için kolaylaştırılmıştır.

Bir çok kapsamlı organizasyonlara ev sahipliği yapan bu merkeze gidebilmeniz için en güncel bilgileri detaylı şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Yenikapı metrodan avrasya gösteri merkezine nasıl gidilir konusunda da bazı önerilerimiz olacaktır. İstanbul’un yükselen yıldızı Fatih ilçesinde bulunan bu komplekse araçlarıyla ulaşım sağlayarak trafikte zaman kaybetmek istemeyen kişiler toplu taşıma alternatiflerini araştırmaya koyulmaktadır. Ancak bilgi kirliliği sebebiyle doğru seçenekleri bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Biz de avrasya gösteri ve sanat merkezi nasıl gidilir diye arama yaptığınızda fazla zaman kaybı yaşamamanız için bu makalemizi oluşturmuş durumdayız. Şimdi bazı başlıklar altında bu konuyu inceliyoruz;

Yenikapı metrodan avrasya gösteri merkezine nasıl gidilir

Size en yakın metro istasyonuna gittikten sonra Ayrılık çeşmesi durağında indikten sonra Marmaray sistemine aktarma gerçekleştirmeniz gerekir. Marmaray araçlarıyla kısa bir yolculuk sonrasında yenikapı istasyonunda inerek yenikapı metrodan avrasya gösteri merkezine nasıl gidilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Avrasya gösteri merkezine marmaray ile nasıl gidilir

Kadıköy ilçesinden geliyorsanız; Tavşantepe metrosuna binerek Ayrılık çeşmesi istasyonuna geldiğinizde inmeniz gerekmektedir. Daha sonra Marmaray’a aktarma yapmalısınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inince Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabileceksiniz.

Üsküdar bölgesinden gelenler için ; Marmaray trenlerine bindikten sonra Yenikapı durağında ininiz, bu şekilde avrasya gösteri merkezine marmaray ile nasıl gidilir bilgisine ulaşabilirsiniz

Ümraniye taraflarından gelmek istiyorsanız ; Üsküdar > Ümraniye metro araçlarına bindikten sonra Üsküdar son durağa geldiğinizde inin. Buradan Marmaray hattına ulaşarak yine Yenikapı durağında inmeniz halinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabileceksiniz.

Tuzla, Pendik, Maltepe ve Kartal bölgelerinden geliş için ; Kadıköy – Tavşantepe yönünde hareket eden metro ile Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray’a aktarma yapmanız gerekir. Marmaray ile Yenikapı durağında inince Yenikapı Avrasya Gösteri merkezine ulaşabilirsiniz.

Son güncellenme tarihi: 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uyarı: Son dönemde yaşanan olumsuzluklar nedeniyle hareket saatlerinde değişiklik görülebilmektedir. Sitemiz güncelleme yapmaktadır, ancak hatalı olduğunu düşündüğünüz hareket saati varsa lütfen yorum bölümünde bildirim yapınız. En kısa sürede ilgili hareket saati düzenlenecektir.