Nasıl Gidilir?

Ahmet Çuhadaroğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

Ahmet Çuhadaroğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

Açık öğretim üniversitesi,açık öğretim lisesi ve kamu personeli seçme sınavlarında giriş yerleri Ahmet Çuhadaroğlu Ortaokulu çıkan kişiler için bu yazı oluşturulmuştur. Sınav yerleri açıklandıktan sonra kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de giriş bölümünde belirtilen lokasyona nasıl gidileceğidir. Özellikle büyük sınıfları ve salonları sebebiyle sınava girenleri en sık sorguladığı şeylerden bir tanesi de ahmet çuhadaroğlu ortaokulu nasıl gidilir şeklinde yapılmaktadır. Ahmet Çuhadaroğlu Ortaokuluna metro,otobüs ve minibüslerle gidilebilmektedir. 41AT, 46H, 49G, 522 ve 77 numaralı otobüsler bu okulun yakınından geçmektedir. Oturduğunuz bölgeye en yakın durağa giderek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Yolcular arasında en popüler olan 500T hattı ile de buraya ulaşmak mümkündür.Bu otobüs hattı ile ahmet çuhadaroğlu ortaokulu nasıl gidilir konusunda bilgi vermek gerekirse ilk olarak yapılması gereken şey 500T otobüsünün geçtiği bir durağa gitmek olacaktır. Kısa bir süre sonra durağa yanaşacak olan otobüse binerek “Kavacık köprüsü/Levent Yönü” durağında inmeniz gerekir. Burada kısa bir bekleme yaptıktan sonra 122D,522ST,522B,122B veya 122M araçlarından size uygun olanına binmeniz gerekmektedir. Bu araçlarla yaptığınız yolculukta dikkat etmeniz gereken şey “Mecidiyeköy Mezarlık” isimli durakta inmeniz olacaktır. Daha sonra yaklaşık 15 dakikalık bir yürüyüş yaparak ahmet çuhadaroğulu ortaokulu nasıl gidilir sorusuna cevap bulmuş olacaksınız.  Bu yolculuk yaklaşık 120 dakika sürecektir ancak trafiğe bağlı olarak daha uzun sürebilir.

ahmet çuhadaroğlu ortaokulu nasıl gidilir

Sınava giriş yapacağınız okulu önceden gidip görmek sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca alternatif bir seçenek olarak İstanbul Metrosunu da kullanabilirsiniz. Size en yakın metro istasyonuna giderek Şişli Mecidiyeköy istasyonunda indikten sonra Trump Tower çıkışından devam edebilirsiniz. Ortalama olarak 16 dakikalık bir yürüyüş sonrası sınava gireceğiniz okula ulaşabileceksiniz. Okulun konumu aşağıdaki gibidir;

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı