Otobüs Saatleri

213 Sarı Otobüs Saatleri

213 Sarı Otobüs Saatleri

Nazilli ve İsabeyli arasında sefer yapan 213 sarı otobüsleri günün en yoğun saatlerinde trafiğin azalması için sık sık kalkış yapmaktadır. Özellikle hafta sonu vatandaşlar Nazilli’ye çok yoğun ilgi göstermektedirler. Nazilli ilçesinde bir çok etkinliği bir arada yapabilirsiniz. Tiyatro,sinema,alışveriş merkezleri,kafeler ve bir çok konser etkinliği Nazilli ilçesinde yapılmaktadır. Bu sebeple İsabey beldesinde ya da Nazilli’de ikamet etmekte olan kişilerin en sık merak ettiği konu ise 213 sarı otobüs saatleri 2020 bilgileridir. Bu yazımız içerisinde 2020 yılına ait güncel 213 sarı otobüs saatleri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu otobüs hattını özellikle Aydın’da öğrenimini sürdüren üniversite öğrencileri sık olarak kullanmaktadır. Bu nedenle de öğrenciler arasında popüler olan konulardan biri de yeni senede 213 sarı otobüs saatleri 2020 seferleri nasıl belirlenecek? sorusudur. Sizler için otobüs,dolmuş,minibüs ve halk otobüsü saatlerini güncel kaynaklardan sorgulayarak doğru bilgiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Sitemiz içerisinde yer almayan ancak merak ettiğiniz bir ulaşım aracı saati var ise bize ulaşın kısmından tarafımıza iletebilirsiniz. Sarı otobüsler arasında yolcuların rağbet gösterdiği 213 sarı otobüs saatleri bilgisi şöyledir;

213 İSABEYLİ DEN- NAZİLLİ ARSLANLI YE SARI OTOBÜS SEFERİ SAATLERİ

İsabeyli’den-Nazilli(Devlet Hastanesi) Gidiş: İsabeyli Kampüs(Mazlak Sk.)-Atatürk Blv.-Fatih Sultan Mehmet Cd.-Ordu Cd.-Nazilli Devlet Hastanesi 628/2 Sk.

Nazilli’den(Devlet Hastanesi) –İsabeyli’ye Dönüş: Nazilli Devlet Hastanesi(628/2 Sk.)-Ordu Cd..-Fatih Sultan Mehmet Cd.-Atatürk Cd.-İsabeyli Kampüs(Mazlak Sk.)

213 sarı otobüs saatleri
213 sarı otobüs saatleri

Son güncellenme tarihi: 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı