Otobüs Saatleri

Kozan Otobüs Saatleri

İçindekiler

Kozan otobüs saatleri

Kozan otobüs saatleri son zamanlarda oldukça sık olarak ziyaretçi akınına uğrayan ilçede gezilecek ve görülecek bir çok yer bulunmaktadır. Özellikle öğrenciler ve şehirde yaşayanlar burada uzun süreli zaman geçirebilmektedir. Yapılacak olan çalışmalar sonrasında kozan otobüs saatleri ve kozan minibüs saatleri sefer sıklığı, güzergahları ve kalkış varış noktası aşağıda belirtilmiş durumdadır. Adana iline gelenler Kozan ilçesinin merkez bölgesinden bir çok beldeye tek vesait ile gidebilmektedir. Yolculuk süresi minimum 15 dakika ile maksimum 40 dakika arası değişebilmektedir.Kozan ilçesinden ayrıca Çukurova kampüsüne yapılacak ulaşımlar kolay bir biçimde sağlanmaktadır. Kozan Otobüsleri yalnız bir tipte olmamakla birlikte yeşil, sarı ve özel halk taşıtı olan mavi renge sahip araçlar ile ulaşım hizmetlerini vermektedir. Kozan bölgesi genelde alışveriş ve zaman geçirmek için iyi seçenekler sunmaktadır. Bu sebeple bölge içerisinde trafikte yoğunluklar yaşanabileceği göz önüne alınmalıdır. Gün boyunca hemen hemen her saat sıkışıklık yaşanabilmektedir Bu sebeple kozan otobüs saatleri durumlarına bakarak yola çıkarsanız toplu taşıma konforuyla gitmek istediğiniz yere pratik bir şekilde ulaşırsınız. Adana büyükşehir belediyesi araçları kozan’dan Ceyhan’a da sefer yapmaktadır.

KOZAN Koop otobüs Saatleri

KOZAN KOOP otobüsleri hafta içi çalışmakta. Düzenli çalışma saatleri: 05:20 – 23:00

Gün Çalışma Saatleri
Pazartesi 05:20 – 23:00
Salı 05:20 – 23:00
Çarşamba 05:20 – 23:00
Perşembe 05:20 – 23:00
Cuma 05:20 – 23:00
Cumartesi 05:20 – 23:00
Pazar 05:20 – 23:00

401 Saatleri

HAFTA İÇİ HAVALİMANI HAFTA İÇİ KOZAN C.TESİ HAVALİMANI C.TESİ KOZAN PAZAR HAVALİMANI PAZAR KOZAN
06:15
08:00
12:00
14:00
17:00
18:30
05:45
08:00
12:15
14:00
16:30
18:45
06:15
08:00
12:00
14:00
17:00
18:30
05:45
08:00
12:15
14:00
16:30
18:45
06:15
08:00
12:00
14:00
17:00
18:30
05:45
08:00
12:15
14:00
16:30
18:45

Son güncellenme tarihi: 

UYARI!

Otobüs veya dolmuş saatlerinde bir sorun yaşıyorsanız, bunu yorum olarak aşağıda bildirmenizi rica ederiz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu