Nasıl Gidilir?

Buyaka nasıl gidilir?

İçindekiler

Buyaka nasıl gidilir?

İstanbul’da bulunan Buyaka alışveriş merkezine gidebilmeniz için bir çok alternatif bulunmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan otobüsler,metro araçları veya metrobüsler ile kolay bir şekilde avm’ye gidebilirsiniz. Özellikle cumartesi ve pazar günleri buraya gidecek olan vatandaşlarımız buyaka nasıl gidilir sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.

Sizlere bir çok yöntemle buraya gitmenin yollarını anlatacağız. Ulaşım konusunda en çok merak ettiğiniz şeyleri bu yazımızda görüntüleyebilirsiniz. Hafta sonu Buyaka avm’ye gitmeniz gerekiyor ve kendi aracınızla yola çıkmayı planlıyorsanız vazgeçmenizi öneriyoruz. Havaların güzelleşmesiyle birlikte İstanbul trafiğinde sıkışma durumları iyice artmıştır. Bu da zaman kaybına ve daha pahalı bir seyahat yapmanıza yol açmaktadır. O sebeple buyaka nasıl gidilir yazımızı okuyarak toplu taşımayı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Ücretsiz müşteri servisleri ile de yolculuk yapılması mümkündür. Pek çok araçla entegre olan servisleri kullanarak hızlı bir şekilde Buyaka’ya ulaşabilirsiniz. Başlıklar halinde sunduğumuz detayları inceleyerek pratik bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Çözümlerini paylaştığımız buyaka nasıl gidilir konusunda eksik gördüğünüz ya da eklenmesini talep ettiğiniz bir bilgi varsa bize ulaşın kısmından iletebilirsiniz.

buyaka nasıl gidilir otobüs

Buyaka alışveriş merkezine gitmek için iett otobüsleri kullanabilmektedir. Buyakaya nasıl gidilir otobüs sorusuna yanıt vermek gerekirse Ümraniye – Buyaka (11H)  Kadıköy ve Buyaka (20Ü) hatlarını kullanabilirsiinz.

buyaka avm nasıl gidilir metro

Üsküdar’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından gelecekseniz Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü’nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağına gelerek 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

buyaka avm nasıl gidilir metrobüs

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, taraflarından gelmeniz gerekiyorsa herhangi bir Metrobüs durağından 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma sağlayabilirsiniz. Metro ile Çakmak durağında geldikte sonra inin ve 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağı üzerinden Metrobüse aktarma gerçekleştirin. 34AS ile Altunizade durağında ineceksiniz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro ile Çakmak durağında inmeniz ve 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşmanız mümkündür.

Taksim’den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe’de inerek Metrobüse aktarma yapmanız gerekir. Metrobüs ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapabilirsiniz. Metro ile Çakmak durağında geldiğinizde inin ve 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

buyaka avm nasıl gidilir tramvay

Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ile Zeytinburnu durağından Metrobüse aktarma yapmanız gerekir. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapabilirsiniz. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Son güncellenme tarihi: 

UYARI!

Otobüs veya dolmuş saatlerinde bir sorun yaşıyorsanız, bunu yorum olarak aşağıda bildirmenizi rica ederiz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu