Dolmuş Saatleri

Aydın Selçuk Dolmuş Saatleri

2020 senesine ait olan aydın selçuk dolmuş saatlerine websitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. aydın selçuk dolmuş saatleri nelerdir? Şaraplarıyla ve harika köy evleriyle görenleri büyüleyen Şirince’ye ulaşım aydın selçuk dolmuşları ile zahmetsizbir şekilde yapılabilmektedir.

Aydın selçuk dolmuş hattının sürekli olarak gidiş dönüş yapması için hat seferleri özellikle turizm sezon başlangıcında arttırılmıştır. Bu dolmuş hatlarının sık aralıklı olacak şekilde kalkması sebebiyle yolculuk yapacağınız Şirince ve Efes antik kentine hızlı şekilde seyahat etme imkanınına sahip olursunuz.

manisa saruhanlı otobüs saatleri

Türkiye’nin en gözde turistik beldelerine sahip illerinden olan Aydın’da ulaşım konusunda alternatifler yaratmak için aydın selçuk dolmuşları devreye alınmıştır. Özellikle gezi amacıyla şirince’ye gitmek isteyen kişilerin kolay bir şekilde ulaşım sağlaması için aydın selçuk dolmuş saatlerinin sayısını arttırma yolunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Aydın Otogardan Selçuk’a gerçekleşen ulaşımlar aydın selçuk saatleri 2020 sayesinde yapılmaktadır. Aydın’da yaşayan insanların duraklarda ve yollarda aydın selçuk dolmuş saatlerini uzun süreler beklememesi için oldukça fazla kalkış yapacak şekilde düzenlenmiştir. Bu sebeple duraklarda bekleme süresi oldukça azalmış, aydın selçukgibi turistlerin gözdesi olan bir ilçeye ulaşım sağlaması gereken yolcular seri bir şekilde istedikleri yerlere ulaşabilir ve gezmeye daha fazla vakit bulabilir duruma gelmiştir. Sitemiz üzerinde yer alan bilgiler güncellenebilir vaziyettedir. Güncel bilgi için ilgili dolmuş hatlarının iletişim numarasını aramanızı tavsiye ederiz. Telefon : (0232) 892 61 81. aydın selçuk dolmuş hatları ve aydın selçuk dolmuş güzergahları aşağıda belirtilmiştir;

Aydın Selçuk Dolmuş Saatleri

aydın selçuk dolmuş güzergahları

aydın selçuk dolmuş güzergahları şöyledir ; Germencik – Nazilli – İncirliova – Selçuk – Efes – Şirince

aydın selçuk dolmuş fiyatları

aydın selçuk dolmuş fiyatları yapılan zamlar sonrasında güncellendi. Ulaşım sağlanacak mesafe bilgisine göre ücret değişiklik göstermektedir ; Öğrenci ücreti 20,00 TL, tek seferlik bilet 27,00 TL.

Bağlı Kategori : Dolmuş Saatleri

Son güncellenme tarihi: 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı